ІНДІЯ

освіта відкриває майбутнє для дітей в Індії

Азіатсько-Тихоокеанський регіон,Освіта

Вони кажуть, що сміття одного чоловіка - це скарб іншого чоловіка, і це ніколи не було правдивіше, ніж у нетрях Індії, де мільйони чоловіків, жінок та дітей виживають, копаючи щодня купою сміття.

Це іноземна концепція для нас із Заходу. Ми викидаємо сотні та тисячі фунтів їжі щомісяця, а думка про те, щоб пережити чужий сміття, відразлива. Перевезення сміття - не єдине, що ми можемо знайти в Індії іноземними. Середня родина в Індії виживає лише 1600 доларів на рік, причому ці сімейства “ганчікачів” потрапляють набагато нижче цієї межі. Така бідність, яка існує в Індії, на відміну від того, що можна знайти де-небудь в світі.

Діти ставляться до числа тих, хто найбільше постраждав від сімейної бідності, часто відмовляючись від мрії про освіту, щоб залишитися вдома та допомогти їхнім родинам пробратися через сміття, сподіваючись звести кінці з кінцями. Неможливість здобути освіту та покращити їхні обставини - це лише гарантія того, що діти, що живуть в нетрях Індії, повторять цикл бідності, що страждав на батьків.

Обіцянка сироти вважає, що є інший варіант для цих дітей. Їх майбутнє не повинно складатися з сміттєвих смітників та відчайдушної бідності. Через наші центри розвитку дитини (CDCs), які пропонують неформальні освітні можливості дітям у нетрях, ми спостерігаємо життя, перетворене силою надії.

ОГЛЯД ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ

CDC збираються після традиційних шкільних годин, щоб діти могли допомогти батькам перебирати сміття протягом навчального дня, відвідуючи заняття ввечері. Студентів, які відвідують центри розвитку, навчають, що є Бог, який їх любить і має плани на своє життя поза нетрями, якими вони оточені. Окрім розуміння любові Бога, діти отримують навчання з уроків англійської мови, математики, природознавства та Біблії, які підготують їх до життя, як молоді в складному суспільстві Індії.

Нещодавно Тім Даніел, керівник проекту по обіцянню сиріт для азіатсько-тихоокеанських країн, поділився тим, як він бачив, як наші освітні проекти впливають на дітей в Індії.

"Кожен раз, коли я запитую наших місцевих співробітників Індії про найбільші потреби вразливих дітей у їхній країні, освіті, харчуванні та знанні люблячого Бога, це три напрямки, які вони завжди наголошують. Обіцянка сироти зосереджується на цих сферах і інвестує більше коштів в Індію, ніж будь-яка інша країна Азії. Через пристрасні церкви та відданих християнських партнерів ми підтримуємо 18 CDC по всій Індії. Багато дітей, які відвідують ці центри, раніше ніколи не ходили до школи, тому що вони виросли, працюючи на смітнику, як працівники дітей, а інші - із надзвичайно бідних сімей з неграмотними батьками. Завдяки підтримці Сироти Обіцянню близько 1500 дорогоцінних індійських дітей зараз мають можливість, багато хто вперше, покращити свою освіту, здоров'я та харчування та почути про люблячого Спасителя. Через ці центри розвитку дітей та шкіл Бог рухається в серцях, тілах і думках дітей Індії, щоб побачити покоління циклів бідності, порушені та замінені новою надією, можливістю та життям ».

Студенти, які закінчили CDC, можуть мріяти про великі мрії, оскільки вони розуміють, що Бог створив їх для конкретного плану та мети, що не має нічого спільного з тим, на якому рівні суспільства вони народилися.

Коли ви даєте обіцянку сиротам, ви даєте надію дітям у всьому світі. Дякую за ваше партнерство.

ЧИ ВИ ПРИЄДНАЙТЕСЬ ДО НАС,
ЩОБ ДАТИ НАДІЮ ДІТЯМ СВІТУ?

Я хочу допомогти змінити це на краще