ПЕРУ

Ми відправили рюкзаки повні надії!

Латинська Америка,Освіта

Ми відправили рюкзаки повні надії!

Діти, які живуть у крайній убогості в Перу, відчувають сором і зніяковілість, тому що вони не готові до школи. Сотні дітей нещодавно отримали надію у вигляді нових рюкзаків, повних шкільного приладдя від Orphan`s Promise.

СОРОМ НАВКОЛО ПОВСЮДИ

Діти - не єдині, хто страждає від бідності в школі. Багато батьків відчувають неймовірний сором, коли не можуть задовольнити основні потреби своїх дітей. Часто ці батьки не дають дітям ходити в школу, побоюючись того, що дітей будуть дражнити, коли вони приходять на заняття без ручок, олівців або паперу. Жодній дитині не повинно бути відмовлено в можливості отримати освіту через фінансові труднощі їх сім'ї.

Наша підтримка в області шкільних поставок в Ікітос, Перу, піднімає настрій батькам і їхнім дітям і викликає приємне хвилювання у зв'язку з наступаючим навчальним роком

НАДІЇ ТА МРІЇ

Діти можуть настільки звикати до бідності, в якій живуть, що перестають мріяти про світліше майбутнє. Коли вони отримують шкільні приналежності і розуміють, що вони готові знову почати мріяти, погляд на їх обличчя є безцінним. Один молодий хлопчик внизу поділився багатьма емоціями, які він відчував, коли сказав, що отримає свій власний рюкзак, наповнений усім, що йому потрібно для відвідування школи. Подивіться на радість у його посмішці!

БІЛЬШЕ, ЧИМ ПРОСТО ПОСТАВКИ ДЛЯ ШКОЛИ

Наслідки бідності в Перу широко поширені, і багато сімей, які не можуть дозволити собі шкільні товари для своїх дітей, також борються за те, щоб поставити їжу на стіл. Окрім рюкзаків, наповнених олівцями, ручками та зошитами, діти, які відвідують наші програми просвітницької роботи, отримують теплу поживну їжу. Для переважної більшості це може бути найкраща їжа, яку вони їли за довгий час. Ми хочемо бути впевнені, що ми допомагаємо їм зростати не тільки в розумовому, але і фізично та духовно.

Кожна дитина отримує DVD із Superbook (Суперлібро по-іспанськи), який знайомить їх з Богом Біблії та допомагає їм зрозуміти Слово Боже, надаючи батькам великі заняття, щоб допомогти дітям розвинути характер та цілісність.

МИ НЕ МОЖЕМО РОБИТИ ЦЕ БЕЗ ВАС

Ми співпрацюємо з людьми, які хочуть змінити світ. Разом ми можемо перетворити майбутнє дітей у будь-якому куточку землі. Ви готові приєднатися до нас? Давайте в цьому році змінимо більше життів в багатьох місцях світу, ніж коли-небудь раніше.

ЧИ ВИ ПРИЄДНАЙТЕСЬ ДО НАС,
ЩОБ ДАТИ НАДІЮ ДІТЯМ СВІТУ?

Я хочу допомогти змінити це на краще