НАТАЛЯ ХОМЯК

виконавчий директор

Наталя – один із засновників і виконавчий директор «Обітниці сироті». Без неї організація не була б такою динамічною і працездатною. Наталя контролює роботу менеджерів проектів, розвиток проектів і розширення меж «Обітниці сироті» в самих різних країнах. У Наталії та її чоловіка Юрія четверо прекрасних дочок і син.

Наталя приїхала з України в Вірджинію в 2000 році, щоб вчитися в Університеті Ріджент. Пізніше приєдналася до персоналу університету в якості асистента і здобувача гранту. Після отримання ступеня МВА по маркетингу і міжнародному бізнесу стала співробітником міжнародного відділу християнської мовної мережі (CBNI).

Ще в Ріджент Наталя підготувала свої перші проекти з надання допомоги сиротам в Україні. Пізніше вони були впроваджені в CBNI і «Обітниці сироті». З Террі Мьюс Наталя познайомилася в 2002 році, викладаючи англійську її удочеріння з України дівчаткам. У той час жінки і почали разом молитися про проекти допомоги страждаючим дітям. В результаті була створена організація «Обітниця сироті».