Україна

В Україні понад 73 тисячі дітей-сиріт. З них тільки кожен п’ятий – повний сирота (дитина без рідних і близьких). Решта – це сироти при живих батьках, але їхні батьки і матері позбавлені батьківських прав. Багато з цих дітей живуть під опікою родичів. 6500 сиріт живуть і вчаться в інтернатах і дитячих будинках. 18 тисяч дітей можуть бути усиновлені, але щороку в нашій країні усиновляють тільки 1600 малюків.

25 тисяч дітей живуть в сім’ях, яким дуже важко нагодувати і одягнути дитину. Є сім’ї, які через це не можуть віддати дитину в школу (нема за що купити одяг, взуття, олівці, зошити…)

Це офіційна статистика. Насправді ж хто може сказати, скільки ще дітей в Україні ростуть без любові і нагляду? Батьки- алкоголіки … Батьки залежні від наркотиків … Батьки за кордоном на заробітках, а дитина вже не перший рік зі старенькою бабусею … Мама-одиначка без роботи з малюком на руках … Діти в селах, де батьки весь день важко працюють і не можуть приділити достатньо часу дитині…

Навіщо ми вам про це говоримо? Тому що кожен з цих дітей в нашому серці. У наших молитвах. Уже 15 років співробітники «Обітниці сироті», як частина великої міжнародної команди «Orphan’s Promise», служать дітям України. Не тільки сиротам. Всім, кому важко … Хто в біді … Хто хворий … У кожної дитини повинен бути шанс одного разу забути про самотність, про страждання, про хворобу. Побачити інше життя. З людьми, які тебе люблять. З вірними друзями. З достатком. З вірою в завтрашній день … З Господом в серці…

Ми будемо щасливі служити дітям України разом з вами. На цьому сайті ви дізнаєтеся про нас і нашу роботу більше. Будемо друзями!

галерея

історії

Що ми робимо

Працюємо над
35 проектами
допомагаємо
43 000 дітям
125 000 порцій
їжі передано
17 000 спасінь
вивчено
18 студентів