Азіатсько-Тихоокеанський регіон

“Обітниця сироті” багато працює, приносячи надію дітям-сиротам та дітям групи ризику в азіатсько-тихоокеанському регіоні світу.

Для багатьох у західному світі Азіатсько-Тихоокеанський регіон – повна загадка. Розташовані на іншій частині світу, ці країни мають надзвичайну природну красу, але зазнають відчайдушної бідності через широку відсутність освіти, відсутність інфраструктури та відсутність можливостей.

Наша робота в цьому регіоні орієнтована на те, щоб діти-сироти та діти, які перебувають у групі ризику, знаходили безпечне, любляче оточення та отримували необхідне харчування, щоб досягти успіху в школі. Як і у кожному регіоні, де ми працюємо, освіта є запорукою світлішого майбутнього. У таких країнах, як Таїланд, В’єтнам та Індія, ми маємо можливості змінювати на краще життя вразливих дітей, допомагаючи їм знайти надію на майбутнє. Освітні програми, поєднані з харчуванням, досягли величезних результатів.

У поєднанні з нашими освітніми ініціативами, Клуби Суперкниги дозволяють нам донести євангельське послання надії в Христі дітям з переважно нехристиянських країн. Наразі ми керуємо 74 проектами в 12 країнах, охоплюючи 6700 дітей з любов’ю та надією.

галерея

історії

Країни

Бангладеш
Камбоджа
Китай
Індія
Індонезія
Лаос
Монголія
М’янма
Філіппіни
Таїланд
Вануату
В’єтнам

Що ми робимо

Працюємо над
74 проектами
допомагаємо
6 700 дітям
33 000 порцій
їжі передано
11 557 спасінь
вивчено
2 500 учнів